TESLİMAT ŞARTLARI

Amacımız herbalife ürünlerini kullanıcıya zamanında problemsiz teslim etmektir.

• Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Cumartesi günü vermiş olduğunuz siparişler en geç 3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.  siparişleriniz Pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.

• Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde ( 08.00-18.00 saatleri arasında ) bulunduğunuz yerin adresini tam ve  eksiksiz yazarak  teslimat adresi olarak belirtiniz.

• Ürün teslimatını https://www.herbaldiyetim.com adına  Aras Kargo Yurtiçi kargo ve Sürat kargo ve Ptt kargo gerçekleştirmektedir.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ!…

• Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

• Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.  yapmış olduğunuz ödeme dekontunuzu 0538 603 34 74 numaralı telefonu arayarak ödemeyi yaptığınızı teyit  etmeniz gerekmektedir …

Ürünler problemsiz size ulaşdıktan sonra, mutalak bizi arayın. ürünleri teslim aldığınızı belirtin nasıl kullanıllacağı konsusunda ve ürün kullanmınızı takip için bilgiledileceksiniz.